با افزایش روز افزون رقابت بر سر رشته های پر طرفدار کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور و تکمیل ظرفیت کنکور درست و اصولی سبب می شود تا داوطلبان بهترین و سریع ترین راه را برای رسیدن به هدف داشته باشند و از هدف خود دور نشوند.

مشاوره تحصیلی تلفنی و انتخاب رشته سپید

 

در سال های اخیر با افزایش روز افزون دانشجویان فارغ التحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته کنکور دکتری نیز اهمیت فوق العاده بالایی پیدا کرده است که باید برای موفقیت در این انتخاب رشته ها از اطلاعات و داده های سال های قبل کمک گرفت.

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و انتخاب رشته سپید با در اختیار داشتن بهترین مشاوران تحصیلی کشور و تجربه چندین ساله در تمامی زمینه های تحصیلی می تواند در انتخاب رشته  کنکور هر چه بهتر و دقیق تر کمک شایانی را به داوطلبان عزیز نمایند تا بهترین انتخاب کنکور را داشته باشند.

مشاوره تحصیلی سپید

مرکز مشاوره تحصیلی سپید از سال نود بصورت کامل فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی بصورت تلفنی آغاز نموده است. مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور و تکمیل ظرفیت کنکور از جمله فعالیت های بسیار گسترده این مرکز برای تمامی مقاطع تحصیلی مانند کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری می باشد. این مرکز پایگاه داده بسیار قدرتمندی را از سال های قبل برای انتخاب رشته کنکور بهتر در اختیار  دارد که می تواند در انتخاب بهتر داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری و غیره مفید باشد. از فعایت های دیگر مشاوره تحصیلی سپید می توان به:

1- مشاوره دانشگاه آزاد

2- مشاوره دانشگاه سراسری ( sanjesh.org )

3- مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

4- مشاوره دانشگاه پیام نور و بقیه دانشگاه ها

6- مشاوره مدارس تیزهوشان ، نمونه دولتی ، شاهد و غیره اشاره نمود.

این مرکز از ساعت 8-24 همه روزه حتی ایام تعطیل نیز پاسخگوی تمامی داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی می باشد. داوطلبان می توانند برای مشاوره تحصیلی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071375 یا مراجعه به سایت مشاوره تحصیلی تلفنی سپید تمامی سوالات خود را با این مرکز در میان گذارند تا در کمترین زمان پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *